Tarih: 20 Nisan 2019

Gösterim: 658

Hasan Atlı Ortaokulu’nda “Havacılık ve Uzay” Konulu Seminer Düzenlendi

Üniversitemiz Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ), Havacılık ve Uzay Topluluğu’nun katkılarıyla, Hasan Atlı Ortaokulu’nda "Havacılık ve Uzay" konulu seminer düzenledi. 

Düzenlenen seminere Çocuk Üniversitesi müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Orhan Duman, müdür yardımcımız Öğr. Gör. Sertaç Ercan ve Havacılık ve Uzay Topluluğu üyeleri Doğukan Topallar, Ayla Ünlü, Oğuzhan Ünlü, Tünay Kavrayan, Melike Ceren Ulukaya, Elçin Tekin, Mustafa Talha Güllü, Resul Demir, Adil Anıl Erdem,  Sametcan Öztürkoğlu ve Ömer Önçal katıldı.

Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Orhan Duman, Çocuk Üniversitemiz’in kuruluş amacından ve planlanan projelerinden bahsetti.

Seminer, Ayla Ünlü'nün topluluk tanıtımıyla başladı, sonrasında Oğuzhan Ünlü, Tünay Kavrayan ve Elçin Tekin'in "uzay, astronot ve ay" konulu konuşmalarıyla devam etti. 

Seminere yaklaşık 130 ortaokul öğrencisi katıldı. Öğrencilerin gösterdiği yoğun ilgi hem Çocuk Üniversitemiz hem de katkıda bulunan topluluklarımız açısından mutluluk vericiydi. Etkinlik ve eğitimler fotoğraf çekiminin ardından son buldu.


Fotoğraflar