Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2022

Gösterim: 607

BANÜ - Çocuk Üniversitesi 4. Yaz Okulu Başarıyla Tamamlandı

Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (Çocuk Üniversitesi) tarafından düzenlenen 2022 Yaz Okulu başarıyla tamamlandı. 

 

22 Ağustos 2022 Pazartesi günü başlayan 26 Ağustos 2022 Cuma günü sona eren etkinlik kapsamında, Bandırma ve Gönen'de eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren 11 farklı ortaöğretim kurumundan gelen öğrenciler üniversitemize konuk oldu. 

Açılış töreninde velilerimize ve öğrencilerimize hoş geldin diyen üniversitemiz rektör yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan SEREL,  üniversitemiz genel sekreteri Cihangir BOZ ve merkez müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Engin DEMİR öğrencilerimize önlüklerini giydirdi. 

2022 Yaz Okulu etkinlikleri kapsamında öğrencilerimiz Sosyal Beceri, Resim, Girişimcilik, Mühendislik ve Felsefe atölyelerinin yanı sıra Beden Farkındalığı eğitimi aldılar. Sosyal etkinlikler kapsamında ise merkezimizin önceki dönemlerde protokol imzaladığı Memluk Atlı Spor Kulubü'nün ev sahipliğinde binicilik ve geleneksel okçuluk dersi aldılar. 

26 Ağustos 2022 Cuma günü sona eren etkinliklerin kapanış töreninde ise öğrencilerimize katılım sertifikalarını, merkez müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Engin DEMİR ve merkezimiz müdür yardımcısı Öğr. Gör. Duygu KALKAY takdim etti.